vez,pula ,zogj piklana

Shitet nga: astriti 21 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shesim pula piklajka vez te tyre dhe zogj ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim