Lopen e zez dhe mushtjerr 700muajsh

Shitet nga: kamer 27 Dhj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes lopen edhe 10dit shtohet dhe moshtjerren 7muajsh 1700dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim