Qumësht dhe Djath të freskët të Dhive Alpine

Shitet nga: Besnik 09 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shesim Qumësht dhe Djath të freskët e cilësor të Dhive të kuqe Alpine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim