Shes 15 pula Italiane

Shitet nga: Esat 01 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes 15 pula italiane dhe 3 gjela,pulat jan te vaksionuara dhe shume te mira..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim