Shes Lopen Barse 8 muajshe Dhe nderroj

Shitet nga: Agim 04 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Lopa eshte barse ne muajin e 8 , 7 litra qumesht bej edhe ndrrime me lop shterp . Tuxhar nuk jam pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim