Shesim pula

Shitet nga: Fidan 22 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim