MTB Red Bull Al 300 boj edhe ndrrim

Shitet nga: Haki 06 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes Biqikleten Redbull Al 300 eshte nga Alumini i ka te gjitha ne rregull e gatshme per vozitje eshte e rand 12,5 kg ,frenat i ka nga firma e njohur Magura Race Line ,shpejtsit i ka shimano deore lx 800 ,ulsen e kan nga body geometri me armotizim ,si dhe armotizim ne rrot par nga firma rock shox usa ,si dhe pjese rezerv dhe qelsat per montim dhe qmontim ,,,,frenat i ka me vaj Biqikleta osht Original Red Bull Al 300 boj edhe ndrrim me qdo send tjeter me vleft .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim