Biçikleta

Shitet nga: Shefki 03 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Biçikleta eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume pak e perdorur. Per me shum na kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim