Bicikletën 100% gjermane

Shitet nga: Nimi 24 Gsh 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

349 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes bicikleten gjermane , eshte ne gjendje shum te mir, punon shum mir, frenat me disqe dhe ule , material i fort dhe i pa ndryshkur. Eshte e re e sapo importuar nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim