Biciklet Serious

Shitet nga: Buki 28 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes bicikleten e sapo ardhur nga Gjermania frenat me disqe dhe pjeset Shimano XT deore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim