Biciklet capriolo shimano

Shitet nga: bicikleta capriolo 24 Gsh 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
shes bicikleten capriola shimano me qmim shum te volitshem siq po shifet edhe ne foto n gjendje te mir bicikleta osht e re qe tre dit n perdorim e ardhur nga jasht n llastik. qmimi i saj eshte 220 euro pak i diskutueshem, pres bleres serioz nuk boj ndrrim nuk jam tregtar muni me shkrujt e me thirr n viber ne nr +37745602484 dhe telefoni tjeter ipko 049628790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim