Biciklet nga Gjermania

Shitet nga: besi 26 Dhj 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes bicikleten e ardhun nga Gjermani me tri shpejtsi asht shum e rujtne dhe ne gjendje te rregullt muni dhe viber
Me shkrujt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim