Biciklet

Shitet nga: Ilmi Maloku 05 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes bicikleten ne gjendje te rregullt te ardhur nga Gjermania edhte e perdorur bicikleta i ka 21 shpejtsi dhe goma 24. Tel:044341088 mund te na kontaktoni edhe ne viber +37745485181.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim