Biciklet

Shitet nga: Xxxx 01 Tet 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes ket bicikull per arsye se ikom dy
Osht ne gjendje te rregullt i punojn shpejtsit koshnicat dhe ka federim ne pjesen e perparshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim