Biciklet

Shitet nga: Astrit 18 Dhj 01:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Esht e ruajtur dhe e ardhur nga Gjermani . Eshte ne gjendje krejtsisht te rregullt shitet urgjent ... Kontaktoni edhe ne viber dhe whatapp +38649342170.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim