Biciklete

Shitet nga: besi 26 Dhj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes bicikleten shum e rujtne pa asnje grith me tri shpejtsi e ardhun nga Gjermania dhe punon prefekte me nje fjal permarakli kush ashte muni dhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim