Biciklete ABIMI

Shitet nga: Xhafer 15 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
bicikleeta punon shum mir
vetem gumen e mramt e ka te qperthyer jaasht dhe mrena

Viber : +386 49 84-84-31
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim