Biciklete e posa ardhun nga jasht

Shitet nga: adnan 06 Gsh 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes bicikleten e posa ardhun nga jasht kjo I posedon kto sene osht me shpejtsi koqnicat me disk kilometrazh pomp drtat aktive si perpara ashtu dhe mbrapa dry fabrikisht dhe goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim