Biqiklet "Pegasus"

Shitet nga: tefik 26 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes biqikleten e ardhur nga Gjermania e perdorur Shum Pak me firmen "Pegasus" Shum e ruajtne dhe NE gjendje perfekte. Per ma Shum hollesi kontaktoni NE nr e Te :049493763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim