Shes biciklet

Shitet nga: Xxx 13 Tet 03:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Shes Ket biciklet
Osht e ardhur nga anglija osht po thuajse se e pa pordorur me prejashtim qe ekam provu 2 ose 3 her une
Osht ne gjendje teper te mir
Ka drita ne rrot dhe batarin per biciklet te montuar ne vallon
Ka edhe pompen per biciklet qe miret gjat shetitjes me biciklet
Kush e mer kome kon shum i knaqun muni me ardh me pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim