Fotrrolla per pushk dhe allti

Shitet nga: O.B Sot 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim