Pushk Karabin

Shitet nga: karabin 25 Dhj 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes karabin vinqisterk e anglis esht tyt te kromit CAL.223REM esht shum e mir dhe e ruajtne dhe nuk ka ramje hiq me gjujt prej shpatit ne shpat praktike dhe shum e leht esht e regjistruar me leje esht taman per merakli kush esht mos te lyp mat mir. mundsi ndrrimi me llovaqk

SHITET VETEM PER ATA QE KAN LEJE PER ARMT TE GJUETIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim