Rrjetaaa per peshkim

Shitet nga: o.b 28 Jan 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim