Shtag Peshkimi

Shitet nga: faton 02 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shtag peshkimi e ardhur nga austria
preferohet per peshqi me te mdhejj esht ne dy pjes dhe maqin shum te madheBoj ndrim me naj telefon ose bicikell te mir..ose me najsen qe um konvenon ok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim