Veshje komplet per gjueti

Shitet nga: Xxxxxxx 28 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes veshje komplet per gjueti;
Jakna kunder shiut,
Setra,
Pantollat,
Kapelen,
Shishen e ujit,dhe
Jelekun per bartjen e ushqimit,fishekve,dhe gjahut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim