pllaninka

Shitet nga: valon 19 Dhj 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten pllaninka te njesis speciale shum tpershtatshme per aktivitete natyrore Jan me mbrojtse gishtash perpara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim