sopata

Shitet nga: valon 21 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet sopata e gjuetis e Vogel 700 gr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim