Rollera

Shitet nga: rollera 10 Gsh 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
rollerat jan te mira jan nga austria pak te perdorshme shkojn mir etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim