ADIDAS F50

Shitet nga: Albunit 04 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
ADIDAS F50 origjinal me 2 pal thumba dhe mundsi per tu ber atlete per bari artificial.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim