Bilardo edhe viber

Shitet nga: Hajzer 25 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Bilardo 3 shtega dhe topat me gjendje te mir +37745588689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim