Biljardo

Shitet nga: Egzoni 23 Tet 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Shitet Biljardo (9) ne gjendje shum te mir dhe shum e ruajtur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim