Ne shitje atlete sportive madhesia 38.5

Shitet nga: Alban 04 Tet 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Janë shum te mira dhe nuk janë shum te perdorura.
Madhesia 38.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim