Patika ADIDAS F-50

Shitet nga: Fitim 10 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Patika ADIDAS F-50 numer 33, shume te mira per fuboll dhe orgjinal dhe te pershtatshme per kemb, Jane ta ardhura nga Danimarka, per me shume shikoni fotot.
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim