Patika Adidas F-50

Shitet nga: Fitim 10 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Patika Adidas F-50 numer 33, shume te mira per futboll dhe te pershtatshme per kemb, jane te ardhura nga Danimarka, pres bleres Serioz
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim