Patika Adidas Gold

Shitet nga: Fitim 10 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Patika Adidas numer 34 per futboll shume te pershtatshme dhe te mira. per me shume mund ti shihni edhe ne foto.
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim