Patika Adidas Preoator

Shitet nga: Fitim 10 Nën 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Patika Adidas Preoator numer 37, shume te mira per futboll dhe te pershtatshme per kemb, pres bleres serioz.
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim