Patika SELECT PLIMER

Shitet nga: Fitim 10 Nën 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Patika SELECT PLIMER me numer 39. Shume te mira per futboll dhe shume te pershtatshme per kemb. jane te ardhura nga Danimarka
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim