patika

Shitet nga: besi 15 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Shiten patikat firmes MEMPiS originall nga suedia numer 45.muni dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim