Bilardo dhe Rrakataq

Shitet nga: Gzim 07 Sht 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Shitet bilardo 6-qe dhe dy rrakataq , n gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim