Kemisha per nuse

Shitet nga: Mevlyde 28 Nën 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për femra
Punojme pune dore,si kemisha per nuse,mindila,tentene te dnryshme per peshqira dhe te tjera.Punojme edhe me porosi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim