Kemisha per nuse

Shitet nga: Qamile 08 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për femra
Punoj dhe shes kmisha per nuse.
Qmimi sipas marreveshjes dhe per momentin me nje ofert shume te mire per sezonin e veres pra nje qmim shume te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim