Puma Adidas

Shitet nga: Fitim 10 Nën 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për femra
Puma Adidas per femra numri 39, te pershtatshme ne ecje dhe vrapim.
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim