Shes vesh mbathje nga Gjermanija

Shitet nga: Bajram 14 Jan 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për femra
Tesha per te rritur dhe per thmi dhe kpuca te ardhura nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim