Kepuce pune

Shitet nga: Baki 07 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Llapqin ME heker para. Dy pale ; Nr 42 dhe 43
Te rinje dhe Pa Perdor siq shihen
Nga 10€ per 1 pale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim