Kopsa (pulla)

Shitet nga: Shefki 28 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Shes kopsa (pulla). Jane te reja dhe cmimi eshte i volitshem. Gjenden ne Vushtrri,per me shum info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim