Puma

Shitet nga: Visar 05 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Puma me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim