Puma ASASIS

Shitet nga: Fitim 15 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Puma ASASIS numri 37.5, per me shume shikoni dhe fotot, Jane te ardhura nga Danimarka.
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim