Puma FRED PERRY

Shitet nga: Fitim 15 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Puma FRED PERRY numer 40, shume te mira dhe shume te bukura jane te ardhura nga Danimarka, per me shume shikoni fotot.
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim