Puma HANGCHUNG

Shitet nga: Fitim 15 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Puma HANGCHUNG NUMRI 38, shume te pershtatshme per ecje dhe vrapim te ardhura nga Danimarka.
Viber: +38649345205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim