Qizme te policis (llapqin)

Shitet nga: Klodian 02 Dhj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Shes llapqin te policis jan te perdorura pak dhe jan shum te ruajtura jan shum te qendrushme dhe jan shum te ngrohta jan te forta origjinale qmimi : 40 Euro Nr :41

NR TEL : 049790836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim